SimpleSAMLphp 1.15 - en to pl translation catalogue (86 entries)

en: {core:frontpage:link_phpinfo}
pl: PHP info

en: {core:frontpage:link_shib13example}
pl: Shibboleth 1.3 SP - przykład - test logowania przez Twoje Shib IdP

en: {core:frontpage:login_as_admin}
pl: Zaloguj się jako administrator

en: {core:frontpage:link_doc_sp}
pl: Użycie SimpleSAMLphp jako Dostawca Serwisu

en: {core:frontpage:link_meta_saml2sphosted}
pl: Metadane - Lokalny SAML 2.0 Dostawca Serwisu (generowane automatycznie)

en: {core:frontpage:link_openidprovider}
pl: Strona Dostawcy OpenID - wersja Alpha (kod w fazie testów)

en: {core:frontpage:link_doc_install}
pl: Instalowanie SimpleSAMLphp

en: {core:frontpage:link_diagnostics}
pl: Diagnostyka na hoście, port i protokół

en: {core:frontpage:link_meta_saml2idphosted}
pl: Metadane - Lokalny SAML 2.0 Dostawca Tożsamości (generowane automatycznie)

en: {core:frontpage:optional}
pl: Opcjonalne

en: {core:frontpage:link_meta_shib13sphosted}
pl: Metadane - Lokalny Shibboleth 1.3 Dostawca Serwisu (generowane automatycznie)

en: {core:frontpage:doc_header}
pl: Dokumentacja

en: {core:frontpage:link_doc_advanced}
pl: Zaawansowane właściwości SimpleSAMLphp

en: {core:frontpage:required_ldap}
pl: Wymagane dla LDAP

en: {core:frontpage:link_meta_overview}
pl: Przegląd Metadanych dla Twojej instalacji. Diagnose your metadata files

en: {core:frontpage:configuration}
pl: Konfiguracja

en: {core:frontpage:welcome}
pl: Witaj

en: {core:frontpage:link_doc_shibsp}
pl: Konfiguruj Shibboleth 1.3 SP do współpracy z SimpleSAMLphp IdP

en: {core:frontpage:metadata_header}
pl: Metadane

en: {core:frontpage:link_doc_maintenance}
pl: Konfiguracja i Prace administracyjne

en: {core:frontpage:link_configcheck}
pl: sprawdzanie konfiguracji SimpleSAMLphp

en: {core:frontpage:warnings}
pl: Ostrzeżenia

en: {core:frontpage:link_xmlconvert}
pl: Konwerter metadanych z formatu XML do formatu SimpleSAMLphp

en: {core:frontpage:link_cleardiscochoices}
pl: Usuń mój wybór domyślnych IdP w Discovery Services

en: {core:frontpage:loggedin_as_admin}
pl: Jesteś zalogowany jako administrator

en: {core:frontpage:auth}
pl: Autentykacja

en: {core:frontpage:show_metadata}
pl: Wyświetl metadane

en: {core:frontpage:intro}
pl: <strong>Gratulacje</strong>, instalacja SimpleSAMLphp przebiegła pomyślnie. To jest strona startowa Twojej instalacji, na której znajdziesz odnośniki do przykładów, narzędzi do diagnozowania, metadane a nawet linki do dokumentacji.

en: {core:frontpage:link_meta_shib13idphosted}
pl: Metadane - Lokalny Shibboleth 1.3 Dostawca Tożsamości (generowane automatycznie)

en: {core:frontpage:required}
pl: Wymagane

en: {core:frontpage:warnings_https}
pl: <strong>Nie używasz HTTPS</strong> - szyfrowana komunikacja z użytkownikiem. HTTP jest OK dla testów, ale na produkcji powinieneś używać tylko HTTPS. [ <a href="http://rnd.feide.no/content/simplesamlphp-maintenance-and-configuration">Przeczytaj więcej o zarządzaniu SimpleSAMLphp</a> ]

en: {core:frontpage:federation}
pl: Federacja

en: {core:frontpage:required_radius}
pl: Wymagane dla Radius

en: {core:frontpage:checkphp}
pl: Sprawdzanie instalacji PHP

en: {core:frontpage:link_doc_idp}
pl: Użycie SimpleSAMLphp jako Dostawca Tożsamości

en: {core:frontpage:link_saml2example}
pl: SAML 2.0 SP - przykład - test logowania przez Twoje IdP

en: {core:frontpage:about_header}
pl: O SimpleSAMLphp

en: {core:frontpage:about_text}
pl: Ten SimpleSAMLphp jest niezły, gdzie mogę poczytać o tym? Możesz znaleźć więcej informacji o <a href="https://simplesamlphp.org/">SimpleSAMLphp na blogu Feide RnD</a> oraz na stronie <a href="http://uninett.no">UNINETT</a>.

en: {core:frontpage:useful_links_header}
pl: Przydatne linki dla Twojej instalacji

en: {core:frontpage:metadata}
pl: Metadane

en: {core:frontpage:recommended}
pl: Rekomendowane

en: {core:frontpage:link_doc_googleapps}
pl: SimpleSAMLphp jako Dostawca Tożsamości dla Google Apps dla szkolnictwa

en: {core:frontpage:tools}
pl: Narzędzia

en: {core:frontpage:deprecated}
pl: Przestarzałe

en: You are logged in as administrator
pl: Jesteś zalogowany jako administrator

en: Welcome
pl: Witaj

en: SimpleSAMLphp configuration check
pl: sprawdzanie konfiguracji SimpleSAMLphp

en: Metadata overview for your installation. Diagnose your metadata files
pl: Przegląd Metadanych dla Twojej instalacji. Diagnose your metadata files

en: XML to SimpleSAMLphp metadata converter
pl: Konwerter metadanych z formatu XML do formatu SimpleSAMLphp

en: Required
pl: Wymagane

en: Warnings
pl: Ostrzeżenia

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Hosted Shibboleth 1.3 Service Provider Metadata (automatically generated)
pl: Metadane - Lokalny Shibboleth 1.3 Dostawca Serwisu (generowane automatycznie)

en: About SimpleSAMLphp
pl: O SimpleSAMLphp

en: Hosted SAML 2.0 Service Provider Metadata (automatically generated)
pl: Metadane - Lokalny SAML 2.0 Dostawca Serwisu (generowane automatycznie)

en: Required for LDAP
pl: Wymagane dla LDAP

en: Federation
pl: Federacja

en: Delete my choices of IdP in the IdP discovery services
pl: Usuń mój wybór domyślnych IdP w Discovery Services

en: Configure Shibboleth 1.3 SP to work with SimpleSAMLphp IdP
pl: Konfiguruj Shibboleth 1.3 SP do współpracy z SimpleSAMLphp IdP

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Installing SimpleSAMLphp
pl: Instalowanie SimpleSAMLphp

en: Deprecated
pl: Przestarzałe

en: <strong>Congratulations</strong>, you have successfully installed SimpleSAMLphp. This is the start page of your installation, where you will find links to test examples, diagnostics, metadata and even links to relevant documentation.
pl: <strong>Gratulacje</strong>, instalacja SimpleSAMLphp przebiegła pomyślnie. To jest strona startowa Twojej instalacji, na której znajdziesz odnośniki do przykładów, narzędzi do diagnozowania, metadane a nawet linki do dokumentacji.

en: <strong>You are not using HTTPS</strong> - encrypted communication with the user. HTTP works fine for test purposes, but in a production environment, you should use HTTPS. [ <a href="https://simplesamlphp.org/docs/stable/simplesamlphp-maintenance">Read more about SimpleSAMLphp maintenance</a> ]
pl: <strong>Nie używasz HTTPS</strong> - szyfrowana komunikacja z użytkownikiem. HTTP jest OK dla testów, ale na produkcji powinieneś używać tylko HTTPS. [ <a href="http://rnd.feide.no/content/simplesamlphp-maintenance-and-configuration">Przeczytaj więcej o zarządzaniu SimpleSAMLphp</a> ]

en: Metadata
pl: Metadane

en: SimpleSAMLphp Maintenance and Configuration
pl: Konfiguracja i Prace administracyjne

en: Diagnostics on hostname, port and protocol
pl: Diagnostyka na hoście, port i protokół

en: Using SimpleSAMLphp as an Identity Provider
pl: Użycie SimpleSAMLphp jako Dostawca Tożsamości

en: Optional
pl: Opcjonalne

en: This SimpleSAMLphp thing is pretty cool, where can I read more about it? You can find more information about it at the <a href="https://simplesamlphp.org/">SimpleSAMLphp web page </a> over at <a href="http://uninett.no">UNINETT</a>.
pl: Ten SimpleSAMLphp jest niezły, gdzie mogę poczytać o tym? Możesz znaleźć więcej informacji o <a href="https://simplesamlphp.org/">SimpleSAMLphp na blogu Feide RnD</a> oraz na stronie <a href="http://uninett.no">UNINETT</a>.

en: Shibboleth 1.3 SP example - test logging in through your Shib IdP
pl: Shibboleth 1.3 SP - przykład - test logowania przez Twoje Shib IdP

en: Authentication
pl: Autentykacja

en: Show metadata
pl: Wyświetl metadane

en: SimpleSAMLphp as an IdP for Google Apps for Education
pl: SimpleSAMLphp jako Dostawca Tożsamości dla Google Apps dla szkolnictwa

en: Hosted SAML 2.0 Identity Provider Metadata (automatically generated)
pl: Metadane - Lokalny SAML 2.0 Dostawca Tożsamości (generowane automatycznie)

en: OpenID Provider site - Alpha version (test code)
pl: Strona Dostawcy OpenID - wersja Alpha (kod w fazie testów)

en: Required for Radius
pl: Wymagane dla Radius

en: SAML 2.0 SP example - test logging in through your IdP
pl: SAML 2.0 SP - przykład - test logowania przez Twoje IdP

en: Using SimpleSAMLphp as a Service Provider
pl: Użycie SimpleSAMLphp jako Dostawca Serwisu

en: Recommended
pl: Rekomendowane

en: SimpleSAMLphp Advanced Features
pl: Zaawansowane właściwości SimpleSAMLphp

en: Checking your PHP installation
pl: Sprawdzanie instalacji PHP

en: Useful links for your installation
pl: Przydatne linki dla Twojej instalacji

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Hosted Shibboleth 1.3 Identity Provider Metadata (automatically generated)
pl: Metadane - Lokalny Shibboleth 1.3 Dostawca Tożsamości (generowane automatycznie)

en: Login as administrator
pl: Zaloguj się jako administrator
